Tipy Itálie v Brně

Italština online? Hračka! Ultimátní recenze kurzu Online jazyky

Motivovali jsme vás ke studiu italštiny? A víte, kdy je nejlepší čas se do toho vrhnout po hlavě? KDYKOLIV! 🙂 Dnes vám představíme online metodu studia italštiny, se kterou vás bude učení opravdu bavit.

Cizí jazyk vám otevře spoustu bran, rozšíří obzory, poskytne nové zážitky a umožní vám získat nové přátele. Však se taky říká: „Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem.“ A pokud chcete opravdu proniknout do jiné kultury a porozumět jí, je jazyk nutností.

Italština se vám líbí a možná jste i tak trochu věční začátečníci? Máte pocit, že se nikam neposouváte? Chybí vám motivace? I proto vám chceme ukázat tenhle balíček vědomostí pro začátečníky od Onlinejazyky.cz. S tímhle kurzem vám bude stačit 20 minut denně, abyste u sebe viděli pokroky. Přečtěte si naši podrobnou obrázkovou recenzi.

Jakmile vám všechno krok za krokem ukážeme, můžete si vyzkoušet lekci zdarma, abyste si systém „osahali“ sami. Tak se pojďte podívat na tuhle pecku!

Úvodní informace o kurzu

Kurz italština A1 obsahuje 100 hodin materiálů a cvičení a naučí vás přes 1200 italských slovíček a frází. Na konci je zařazen opakovací test, abyste si mohli ověřit svůj velký skok z nuly na úroveň A1. Závěrečným testem získáte také certifikát.

Témata kurzu A1 jsou například rodina, povolání, základy jako číslice či dny v týdnu a nejpoužívanější slovesa. Potom se dostanete k cestování, nakupování, volnému času a počasí.

Studium s Online jazyky? Žádná pruda!

Tak se na to pojďme podívat! Po přihlášení vás v kurzu přivítá nástěnka. Na ní přehledně vidíte postup vašeho studia a můžete jej porovnávat se stanoveným plánem. To vám pomůže udržet motivaci a posouvat se dopředu.

Videa a doplňkové texty v první lekci vám ukážou, jak systém používat. Nemusíte se tak vůbec bát, že byste to nezvládli. Ke každému tématu můžete navíc diskutovat a můžete taky tlačítkem v levé liště kontaktovat lektora. Ten vám poradí po technické stránce nebo vám kdykoliv vysvětlí nějaké cvičení.

Kurz postupuje od slovíček, která jsou mezinárodní a snadno zapamatovatelná, takže vás nevyplaší hned na začátku. 🙂 Obsah je rozdělen po dnech a dávkován tak, aby vás nevyčerpal. Nic vám ale nebrání v tom jet rychlejším tempem, pokud se na to cítíte. Součástí sekcí jsou i zajímavosti o Itálii, takže vás kurz obohatí i kulturně.

V kurzu je spousta a spousta obrázků, takže si informace lépe zapamatujete.

Nechybí ani zábavná videa, ve kterých potkáte třeba i známé herce (nechte se překvapit, jaké :-)). Videa vás povzbuzují, když se vám zrovna něco nepovede, a chválí, když vám cvičení jde. Můžete si je v nastavení vypnout, pokud by vás rušila.

V kurzu od Onlinejazyky najdete spoustu typů cvičení. Budete doplňovat slova do vět, vybírat slova, která nepatří do skupiny, řešit jejich pořadí ve větě, překládat věty i luštit křížovky nebo doplňovat chybějící písmenka. Je toho ale daleko víc. Díky tomu je výuka pestrá a nepřestane vás bavit po první lekci.

Slovíčka z kurzu si můžete stáhnout i jako kartičky, vytisknout oboustranně a procvičovat kdekoliv, pokud máte rádi papírovou podobu.

Online jazyky nabízí i podpůrnou Facebookovou skupinu pro studenty, kde se můžete s ostatními navzájem podporovat, diskutovat nebo si třeba psát italsky. 🙂

Jako doplněk si můžete zaplatit také Skype lekce. Ty využijete třeba na osobní konzultace.

Kromě italštiny můžete s online jazyky studovat taky angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu nebo ruštinu. Další informace najdete zde >>>.

Shrnutí

Co se nám na kurzu líbilo a co nám naopak chybělo?

Plusy

  • přehledná struktura
  • hravá metoda studia, která vás bude bavit
  • doplňková motivační videa
  • na konci získáte certifikát, který můžete zužitkovat například při hledání práce
  • jeden semestr studia na jazykovce vás bude stát víc než tento nabitý kurz
  • kromě italštiny můžete studovat i další jazyk pod jedním účtem
  • kurz můžete věnovat i jako dárek

Mínusy

  • z italštiny zatím nabízí jen úroveň A1, ale tvůrci už intenzivně pracují na navazujícím kurzu
  • musíte být online 🙂
  • kurz neslibuje zázraky na počkání — nemáte nad sebou „bič“ v podobě lektora a musíte mít sami odhodlání a trpělivost

Závěr: stojí to za to?

Online jazyky vám hodně pomůžou, pokud máte trpělivost a baví vás interaktivní výuka na počítači. Můžete je použít jako doplněk vašeho jazykového kurzu nebo i samostatně. Kurz je přehledný a dobře pochopitelný a v případě nejistoty můžete cokoliv konzultovat s online lektorem.

Výukový kurz z díly Online jazyky je mnohem zábavnější, než pouhé šrocení z učebnice. Pokud jste začátečníci, můžete se do studia vrhnout po hlavě. Cena je opravdu příznivá: když ji přepočítáte na 4 měsíce studia, zaplatíte méně než v jazykovce. A navíc můžete postupovat svým tempem — nikdo vás nehoní ani nebrzdí. 🙂

Vyzkoušejte ukázkovou lekci zdarma zde >>> nebo rovnou pořiďte kurz italština A1 zde >>>.

Kudy dál?

Máte další otázky ke kurzu? Napište na michaela(zavináč)italievbrne(tečka)cz a rádi vám pomůžeme. Kontaktovat nás můžete i jinak — další možnosti najdete v sekci Kontakty.

Líbil se vám dnešní článek? Pokud ano, sdílejte jej s kamarády, aby se mohli do italštiny hravě ponořit i oni.

Amici, sledujte nás i na Instagramu a Facebooku, abyste se dozvídali i další zajímavosti z našeho světa. A nezapomeňte se registrovat k odběru měsíčního newsletteru Itálie v Brně tady! Tak už vám žádný nový článek neunikne.

Potřebujete další motivaci ke studiu? Přečtěte si 10 důvodů, proč se naučit italsky nebo 14+1 tipů na zajímavé zdroje pro studium italštiny.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply